Už len 50 dní prosím nezabudni že sa blíži deň keď zazvoní zvon a tam stáť bude On

Autor: Slavomír Kinik | 10.11.2019 o 15:59 | (upravené 10.11.2019 o 16:12) Karma článku: 10,10 | Prečítané:  4191x

S nemým úžasom sledujem diskusie na soc. sieťach o tom, že volebné prieskumy sú manipulované a že je to v podstate v pohode za čo zahlasovala svorka, ktorú vedú  birmovaný komunista, fašista a plagiátor s hodnosťou kapitána.

Už len 50 dní a tak nezabudni čas sa kráti, plynie ako voda neviem kto mi dodá odvahu

Čo je dôvodom predloženia zákona o predĺžení moratória na zverejňovanie prieskumov pred parlamentným voľbami: To je presne napísané vyššie vo verši, kt. som si prepožičal od Mira Žbirku, je to chýbajúca odvaha a veľký strach Róberta Fica.

SMER zákon odôvodňuje zmanipulovanými prieskumami a možnosťou ovplyvňovať ľudí. Ale ich zákon o 50 dňoch tento zámer vôbec nenapĺňa, keďže zatvára dvere nad zverejňovaním čísel v médiách, ktoré sú pod silnou kontrolou (tlačový zákon pre tlačené média a zákon o retransmisii a vysielaní pre rozhlas a TV), a naopak otvára dvere k zverejňovaniu prieskumov od PSEUDO-agentúr alebo AD-HOC agentúr, ktoré sa vždy pred voľbami vynoria ako huby po daždi a sypú vymyslené čísla pre tú ktorú stranu, tak ako im to vyhovuje.

Už len 50 dní prosím nezabudni, že sa blíži, deň keď posledný krát budem pri tebe stáť bezmocný

Áno, chcú z nás voličov, urobiť bezmocných, pretože ak chce niekto zabrániť ovplyvňovaniu ľudí prieskumami, tak by musel urobiť nasledujúce opatrenia a ani tie by zrejme nestačili:

  • vypnúť na Slovensku internet na 50 dní
  • postaviť pred každú poštovú schránku v domoch a bytovkách na 50 dní jedného policajta, kt. by kontroloval, či niekto do každej schránky nehádže zmanipulovaný prieskum
  • odpočúvať všetky hovory v telefónnych sieťach 50 dní pred voľbami, že či niekto nešíri vymyslené prieskumy touto cestou
  • prijať zákon o tom, že sa ľudia nesmú 50 dní pred voľbami rozprávať o prieskumoch, pretože aj toto je cesta ako šíriť výmysly ústnym podaním - a potom dúfať, že ľudia budú jeden druhého udávať a následne platiť pokuty, ak sa im dokáže, že hovorili o prieskumoch

Ako vidíte, zabrániť šíreniu prieskumov nemožno, nie je to v ľudských silách.

Ruky už nad hlavu dvíham, zbalím to radšej hneď sám, ešte 50 dní a z obrazu zostane rám

Áno v tomto hnusnom zákone sa nám predkladá rám a nie obraz. Problém tu vôbec nie je v prieskumoch, ale v tom, že niekto (Fico, Kotleba, Danko) ide ľuďom hovoriť, čo je pre nich lepšie. Oni 3 mudrci z východu vedia, čo je správne pre ľudí. Inak sa tomu hovorí aj sociálne inžinierstvo a táto metóda ovplyvňovania ľudí má za sebou relatívne nedávno 2 obrovské zlyhania a milióny mŕtvych:

  • Komunizmus, ktorý cenzuroval informácie a robil aj ďalšie svinstvá na ľuďoch
  • Fašizmus a Nacizmus, ktoré robili niečo podobné, len rýchlejšie

Áno z Komunizmu a Fašizmu zostal takisto len rám. A okrem toho Fašisti a Komunisti sa radi spájajú, ak je to pre nich výhodné (spomeňte si na pakt Ribbentrop – Molotov, na základe ktorého si Rusi a Nemci rozdelili Poľsko v predvečer 2. sv. vojny).

Zostalo niekoľko dní

Áno zostáva už len niekoľko dní, aby ľudia dostali rozum. Politici, aby nepredkladali nezmyselné zákony, a ak ich predložia, aby si ústavný súd konal svoju povinnosť a postavil sa na stranu nositeľa moci, teda na stranu občana a voliča. Ak by tomu tak nebolo, potom by mi niekto musel zodpovedať aj nasledujúce otázky, ktoré nie je možné rozumne zodpovedať.

  • Prečo teda nezakážeme ľuďom vydávať knihy, časopisy, hovorené slovo atď. veď aj takto cez nich sa môžu šíriť nebezpečné myšlienky (viď Hitlerova kniha Mein Kampf) a aj sa veselo šíria.
  • Prečo nezakážeme predávať nože, sekery a iné rezné predmety, veď pomocou nich dochádza k vraždám a ublíženiam na zdraví.
  • A tak ďalej by som mohol pokračovať a tých otázok by bolo strašne veľa.

A preto dôrazne protestujem, keď mi komunista s fašistom a plagiátorom budú upierať moje ústavou garantované právo na informácie a to najme kvôli tomu, že oni tie prieskumy budú mať, pretože oni zákonom nezakázali robenie prieskumov, len ich zverejňovanie, čo v praxi znamená, že komunista, fašista a kapitán budú mať v deň volieb a pred nimi informačnú výhodu oproti  bežnému občanovi.

To, že Fico, Kotleba, Danko a ich kumpáni chcú ľuďom niečo prikazovať, zakazovať, obmedzovať, to ma vôbec neprekvapuje. Dankov vzor je predsa Orbán a Putin, Kotlebov vzor radšej ani nevyslovím a o Ficovi ani netreba nič hovoriť, keďže on sám bol dobrovoľným členom zločineckej organizácie s názvom Komunistická strana, ktorá zabíjala nevinných ľudí a ničila životy státisícom československých občanov a nepočul som od neho, aby sa za to ospravedlnil. Prekvapuje ma však to, že mnohí ľudia nevidia, ako sa opäť z nich niekto snaží spraviť svojich otrokov a potom ich bude buzerovať a ničiť im životy. Ak to nevidia, tak nech si pozrú túto scénku, kde Fica, Danka a im podobných zosobňuje M.Labudahlúpych ľudí Viliam Polóni v úlohe Mateja. Jozef Króner tam predstavuje zdravý sedliacky rozum(ktorý mnohým ľuďom chýba) a slobodného človeka.

Danka s Ficom treba vyhnať presne tak isto, ako Pacho na konci scénky vyženie Labudu alias grófa Erdediho. Keď vás bijú oni, tak z toho majú srandu a pôžitok, ak však na nich použijete ich vlastné zbrane, tak začnú zbabelo utekať. A takí sú presne aj Fico, aj Danko aj Kotleba.

Britská polícia Scotland-Yard má jedno známe pravidlo: S teroristami sa nevyjednáva. A preto, ak nejaký politik tvrdí, že mi svojim zákonom pomáha a jeho vysvetlenia sú neuveriteľné, spomeniem si na slová amerického prezidenta Ronalda Reagana, ktorý spolu s pápežom Jánom Pavlom II. a s Margaret Thatcherovou sa najviac zvonku zaslúžili o pád komunizmu. Reagan v jednom zo svojich prejavov povedal, že 9 najdesivejších slov v anglickom jazyku je týchto:

"I'm from the government, and I'm here to help."

Vo voľnom preklade:

Som z vlády a som tu, aby som vám pomohol.“

Od vlády a štátnych úradníkov pomoc nečakajme, úspechom bude už len to, ak nám nebudú klásť pod nohy žiadne prekážky a všetko naviac je už len čerešnička na torte, bez ktorej sa ale dá kľudne žiť.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Čo robiť, ak sa covidom nakazíte po prvej dávke očkovania?

Druhú dávku by ste mali dostať do 42 dní.

Dobré ráno

Dobré ráno: V očkovaní je chaos, každý si robí po svojom

Ako vyzerá vakcinácia na Slovensku.

Komentár Petra Schutza

Keď vedenie štátu mentálne nestíha

Riziko, že "kontinuálny skríning" situáciu zhorší, nie je zanedbateľné.


Už ste čítali?