Bozkaj ma nežne - Kiss me tenderly

Autor: Slavomír Kinik | 18.7.2013 o 2:27 | Karma článku: 23,31 | Prečítané:  2819x

Náš milý dobrý premiér si zrejme ešte teraz umýva zuby, aby odstránil prípadné pozostatky po bozkoch od človeka, ktorý si raz dávno (ako to potvrdil aj pán bývalý GP Trnka) telefonoval s hlavou albánskej mafie. Tie bozky sa budú určite ešte roky ukazovať a prirovnávať k bozkom Brežneva s Honeckerom. Ak na konci roka vznikne anketa o Bozk roka, myslím, že víťaz je známy už dnes.

 

Poznáme rôzne podoby bozku. Včerajší bozk ale nebol ani bozk Judáša, ani bozk Vita či Michaela Corleoneho. Mne prišiel ako znamenie od niekoho, kto je nad nami, a kto si povedal: „Slovákom v tomto boji pomôcť nemôžem, svoj boj si musia vybojovať sami, už som im mnohokrát pomohol, ale niečo musia aj sami vykonať. Ale aspoň im pošlem znamenie nech je sranda, tak ako posielam dúhu, keď chcem niekoho potešiť. Tak ako poslala Perinbaba Jakubkovi mnohé znamenia na znak ich priateľstva. Pošlem im bozk, ktorý ich rozosmeje a zároveň vystraší."

 

Postrehy z vymenovania nového šéfa GP:

Harabin sa oháňal ústavou a zákonmi, ktoré pre neho, podľa mňa, nie sú ničím iným ako nutným zlom a v ich znení hľadá všetky možné diery, ktoré by mohol vo svoj prospech využiť a upevniť si tak svoju moc.

 

Premiér Fico bol asi taký prekvapený bozkávaním od šéfa NS, že si to azda uvedomil až doma, keď mu manželka povedala: Fúúúj ty si sa bozkával s Harabinom, po ňom nikdy, utekaj do kúpelne a keď skončíš vyhoď tú kefku do koša.

 

Hatlaniny prezidenta Gašparoviča, bez zjavného konceptu a pevnej štylistickej stavby prejavu. Spomínať ústavu v jeho prípade, to znie ako keby Castro vystúpil na svetovej konferencii o dodržiavaní ľudských práv.

 

O niečo lepší dojem zanechal Čižnár po stránke formálnej, ale po Gašparovičovi je vlastne každý rečníckou hviezdou, obsah však bol povedzme si to eufemicky - nemastný neslaný. A na záver ten útek pred novinármi, od šéfa GP by som očakával viacej odvahy.

 

Gašparovič a jeho trubač, komici hodní na zaradenie do ankety Komikom proti svojej vôli. Po tajnej voľbe chceli zrejme vykonať aj tajné vymenovanie. Fedor by mohol opäť vytiahnuť svoju starú možno  ešte funkčnú časomieru a namieriť ju na prezidentský palác, nikdy sa nehodila viac.

 

Strachopud Borec, ktorý každý deň od kedy vstúpil do spolku z premiérom stráca svoju niekdajšiu právnickú profesionálnu česť.

 

Tichý ten bol naozaj  veľmi tichý, asi mu ani nič iné neostáva, doteraz chránil Trnku ako sa dalo a kto teraz ochráni jeho, ale možno to už je tiež niekde upečené, uvidíme ako sa jeho kariéra bude odvíjať v najbližších dňoch.

 

Pán Čentéš, vy ste tam síce dnes neboli, ale pôsobíte na mňa omnoho lepšie ako všetky tie figúrky, ktoré som pred vami vymenoval. Prajem vám veľa šťastia v konaní na US a ak spravodlivosť na Slovensku so šedo zeleným zákalom nie je už úplne slepá, nie je možné, aby ste svoj zápas o ochranu svojej dôstojnosti prehrali. Omnoho viac ako to, či sa stanete GP je dôležitejšie to, či svoj zápas o spravodlivosť dovediete do víťazného konca. Vaše meno už na dlhé roky bude predmetom dišpút a právnických diskusií a je nepochybné, že bude hojne citované a tým ste vlastne získali svoju nesmrteľnosť. Na druhej strane mená všetkých kvázi - demokratov: počnúc Pajácom a jeho trubačom, nadutým premiérom, bojazlivým Borcom, tichým Tichým, trpkou Trnkou a nakoniec aj človekom s arabsky znejúcim menom bozkávajúcim premiéra, skončia vo veľkej knihe spravodlivosti zapísané na poslednej strane v kapitole s názvom: Tí, ktorí ma chceli mať slepou.

 

Čo dodať na záver, matka Rus je čoraz bližšie a tak každému, kto žízni po spravodlivosti, želám sladký bozk na dobrú noc, nie však od osoby, ktorá smrdí starými časmi a spôsobmi (Jej bozky strašne bolia).

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Fico spojil Norberta Bödöra s Bonulom, predtým hovoril inak

Zákazky od Bonulu Smer nechce prezradiť.

Dobré ráno

Dobré ráno: Ruskovi za objednávku vraždy spoločníčky hrozí doživotie

Pojednávanie je odročené na február.


Už ste čítali?